Naujausi leidiniai

 

Daugakciju.lt neatsako už tinklapyje skelbiamus komentarus. Visi skaitytojų komentarai iš karto atsiduria puslapiuose, tačiau Daugakciju.lt pasilieka teisę šalinti komentarus, skatinančius smurtą, tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą, grasinančius, vulgarius, įžeidžiančius mažumas.

Komentaruose griežtai draudžiama reklama. Komentarai, reklamuojantys paslaugas, prekes ar interneto svetaines bus trinami. Komentaruose draudžiama daug kartų kartoti tą patį tekstą. Daugakciju.lt pasilieka teisę blokuoti taisykles pažeidusių asmenų IP adresus.

Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą bei kitokius neteisėtus veiksmus.


Skelbdami komentarus, Daugakciju.lt tinklalapio lankytojai patvirtina, kad susipažino su komentavimo atsakomybės informacija.

Prašome informuoti Daugakciju.lt apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas.